Rzecz o innowacjach

16 Kwiecień 2018

 

Nowe inwestycje w Tomaszowie Mazowieckim.

Rzecz o innowacjach w wydaniu z 16 kwietnia 2018r. zamieścił na swoich łamach artykuł pt.: "Nowe inwestycje w Tomaszowie Mazowieckim". Program pn.: „Mieszkanie TM Plus”, bo o nim jest artykuł zakłada budowę nowoczesnego osiedla wielorodzinnych budynków mieszkalnych oraz parkingu i towarzyszącej całości infrastruktury miejskiej. Kompleks powstanie w centrum prężnie rozwijającego się miasta. Inwestycja zakłada budowę ponad 130-tu mieszkań wraz z adekwatną liczbą miejsc parkingowych oraz szeregu lokali usługowych. Spółka oferuje zainteresowanym wybór pomieszczeń o powierzchni od 28m2 do 68m2 w trzypiętrowych, malowniczo położonych blokach. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo zarówno centrum miasta, jak też terenów zielonych, placówek medycznych i oświatowych, choć jak podkreśla prezes zarządu, Maria Chilińska oferta skierowana jest nie tylko dla ludzi młodych.

"Staramy się wyjść na przeciw nie tylko oczekiwaniom osób młodych, zakładających rodziny czy kupujących pierwsze mieszkania, lecz także osób starszych. Mimo, że bloki są trzypiętrowe, zostaną wyposażone w windy, tak by także seniorzy mogli cieszyć się piękną panoramą miasta" – podkreśla prezes zarządu TTBS.

Program „Mieszkanie TM Plus” cieszy się powodzeniem i jest przygotowany nie tylko dla tomaszowian. Zgodnie z polityką Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, pana Marcina Witko miasto otwiera się oferując mieszkania w sąsiedztwie jedynej w Polsce areny lodowej. Mimo, że program działa raptem kilka miesięcy, do rozdysponowania zostało jeszcze tylko kilkanaście lokali mieszkalnych a nabór wniosków kończy się już w tym miesiącu.

Oczywiście „Mieszkanie TM Plus” to nie jedyne wyzwanie, które stoi przed Tomaszowskim TBS. Prezes Maria Chilińska lubi trudne zadania, jak niedawno zakończona przeszło dwustu milionowa inwestycja unijna. Zarząd chciałby w niedalekiej przyszłości dołączyć swoje działania do katalogu sztandarowych zadań województwa łódzkiego.

Artykuł znajdziemy pod: http://rzeczo.pl/nowe-inwestycje-w-tomaszowie-mazowieckim/

Ważne telefony:

  • awarie elektryczne: 505 724 898
  • awarie hydrauliczne: 506 712 094
  • awarie gazowe i co: 603 243 807

Zbuduj z nami swoje marzenia